Zaproszenie na konferencję. Karać czy edukować?

2023-12-08 , 19:25

Z przyjemnością przedstawiamy zaproszenie do udziału w ważnym wydarzeniu edukacyjnym, które odbywa się pod egidą Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Motorowego w Gdańsku. Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję pt. „Kierowca i Alkohol. Edukować – Nie Tylko Karać”, która odbędzie się 16 grudnia 2023 roku, w godzinach 10:30-13:00.

Ta bezpłatna konferencja, odbywająca się w siedzibie przy ul. Abrahama 7 w Gdańsku, będzie również dostępna online za pośrednictwem platformy Zoom. Współorganizatorami tego wydarzenia są Wydział Ruchu Drogowego KWP w Gdańsku, Fundacja dla Dziecka i Rodziny „Wschodzące Słońce”, Fundacja Rozwoju Inżynierii Lądowej i Środowiska PG, a także Katedra i Zakład Farmakologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Wśród prelegentów znajdują się eksperci, tak jak dr hab. Marek Wiergowski i dr n. med. Daria Schetz, którzy przedstawią wpływ alkoholu na zachowanie kierowców i omówią istotne aspekty związane z trzeźwością za kierownicą. Dyskusja panelowa z udziałem prelegentów oraz członków Polskiego Związku Motorowego będzie niezwykłą okazją do wymiany doświadczeń i poglądów.

Zarząd Okręgowy PZM w Gdańsku, jako część szeroko zakrojonego projektu, aktywnie angażuje się w działania edukacyjne dotyczące wpływu substancji psychoaktywnych na umiejętności kierowców. Konferencja ta jest kolejnym krokiem w naszych wysiłkach, mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drogach, szczególnie w okresie świąteczno-noworocznym.

Zachęcamy do rejestracji i przesyłania zgłoszeń na adres zarzad-okregowy.gdansk@pzm.pl do 11 grudnia 2023 roku. Miejsca są ograniczone, więc nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do zdobycia cennych informacji i dołączenia do dyskusji na temat bezpieczeństwa na drogach. Czekamy na Państwa uczestnictwo i inspirujące pomysły!

alkomat